Den otevřených dveří proběhne 2. 2. 2024

Den otevřených dveří proběhne na Farmaceutické fakultě MU 2. února 2024 v 9:00 a ve 13:00 hod. Představena bude fakulta, studentský spolek Unie studentů farmacie a následně bude možnost prohlédnout si budovy fakulty, laboratoře a pracoviště jednotlivých ústavů.

6. 11. 2023

Jako každým rokem, i letos budou pro uchazeče o studium otevřeny dveře naší fakulty, kde si budou mimo jiné moci prohlédnout také zázemí, ve kterém se studenti denně pohybují.

Den otevřených dveří proběhne hybridní formou. Zájemci, kteří se nebudou moci zúčastnit prezenčně, se budou moci přihlásit přes platformu MS Teams, ovšem nebudou si moci prohlédnout prostory fakulty. Odkaz bude zaslán předem.

Z kapacitních důvodů bude nutné se zaregistrovat do tohoto formuláře. Registrace je nutná i pro online účastníky.