Děkujeme za úspěšný Job Fair Kosmetické prostředky!

Ve středu 10. dubna proběhl na Farmaceutické fakultě první ročník veletrhu Job Fair pro zbrusu nový bakalářský studijní program Kosmetické prostředky. Veletrh, který umožňuje setkání mezi prestižními zaměstnavateli z oboru a studenty, přilákal přes stovku účastníků. Celý den byl naplněný zajímavými přednáškami z oboru kosmetologie doplněný prezentací nejzajímavějších firem, které byly partnery celé akce a studenti mohli zavítat na jejich promoční stánky.

15. 4. 2024

Cílem celé akce bylo propojit studenty se zajímavými zaměstnavateli v jejich studijním oboru a také jim ukázat a odprezentovat novinky a vývoj v kosmetickém průmyslu. Jsme hrdí a děkujeme všem partnerům, kteří akci svojí aktivní účastí podpořili. Společnosti jako L´Oreal, BB Pharma, Dermacol - Cosmonde, Lobey, ale také Mary Kay a Dr. Max byly pro studenty velikým lákadlem. Proto nebylo překvapením, že se jich na prezentacích a propagačních stáncích vystřídalo mnoho desítek. Studenti si mohli se zástupci firem popovídat nejen o odborných stážích, které je v rámci studia již brzy čekají, ale také zjistit více podrobností o otevřených pracovních pozicích, celkovém směřování firmy a protnutí s jejich profesními plány a ambicemi.

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další ročník Job Fair Kosmetické prostředky v dubnu 2025.