Cenu prorektorky za excelentní studium získala Veronika Leláková

Ceny za excelentní výsledky v doktorském studiu na Masarykově univerzitě udělila v prosinci prorektorka pro výzkum a doktorské studium Šárka Pospíšilová čtyřiceti párům absolventů a jejich školitelů. Za svou práci ve studijním programu Farmakognozie byla oceněna také Veronika Leláková se svým školitelem Janem Hoškem.

5. 1. 2022

Ocenění byli vybíráni na základě jejich úspěšného ukončení doktorského studia ve standardní době čtyř let prodloužené maximálně o jeden rok a současného získání velmi kvalitních výsledků výzkumu zahrnutých v disertační práci. Toto ocenění je nové a prorektorka Pospíšilová plánuje oceňovat úspěšné doktorandy a jejich školitele každoročně.

Celý článek i s výčtem ostatních oceněných si můžete přečíst zde